“Avrupa’da Girişimcilik Eğitimi İçin Uygulanan Modeller” Konulu Seminer Düzenlendi

SUNUM InfosemSPEACH_III(2).tr.2222222

Cumhuriyet Üniversitesi Proje Koordinasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Cumhuriyet Üniversiteli Sosyal ve Geleceğin İş Adamları Topluluğu tarafından 21.02.2018 Çarşamba günü saat:14:00’da İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonunda “Avrupa’da Girişimcilik Eğitimi İçin Uygulanan Modeller: Deneyimlerden Sivas İŞGEM İçin Çıkarılan Dersler” konulu seminer düzenlendi. Seminer açılış konuşmalarını Proje Koordinasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Yrd.Doç.Dr. İlkay NOYAN YALMAN ve CÜSİAT Başkanı Melih Safa ALTUN yaptı.

Seminere konuşmacı olarak katılan İsveçli İşletme Profesörü Leif GRAHM sunumunda, girişimciliğin teorik temelleri, yeni kurulan işletmelere (Start Up) destek vermede alışılmış ve açık yaklaşımlar ve yeni işletme kurma sürecinde proje yönetimi olan “Tuval Metodu” hakkında bilgiler verdi. Seminere çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.

Seminer sonunda İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Adem DOĞAN, Prof.Leif GRAHM’a teşekkür belgesi takdim etti. Proje Koordinasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof.Dr. Kaan Şevki KAVAK tarafından seminer organizasyonunda görev alan öğrencilere teşekkür belgeleri verildi.

Post Author: pdo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir